Ostatné pracovné ponuky na Slovensku - 120 ďalších ponúk

Záhradník/Pracovník na realizácie záhrad

Palárikovo
700 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Ponúkame:
- prácu súdržnom kolektíve, kde si jeden druhého vážime
- tvorivú, kreatívnu prácu v exteriéri
- veľmi dobré finančné ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
Náplň práce:
- údržba zelene
- úprava terénu
- výsadba zelene, trávnikov, atď.
Požiadavky:
- pozitívny vzťah k prírode
- dobrá fyzická kondícia
- ochota pracovať
-pozitívny prístup (úsmev, ochota učiť sa...)
PLAT: podľa náročnosti práce. Od 3,80€ - 4,30€/hod. (od 700€ netto)
BENEFITY:
- odmeny
- pitný režim
- zľava na nákup rastlín
NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ

Ponúkame:  - prácu súdržnom kolektíve, kde si jeden druhého vážime - tvorivú, kreatívnu prácu v exteriéri - veľmi dobré finančné ohodnotenie - flexibilný pracovný čas Náplň práce...

Predajca Lucia Šallaiová Nehodnotený Člen od júla 2019
Napísať
700 €
Palárikovo