Práca v Rakúsku - 280 ďalších ponúk

Pracovníci do skladu s VZV preukazom / Wels

Ostatné krajiny
10,05 €

Pracovníci do skladu s VZV preukazom / Wels- Sattledt sm.č.4642

Pre rakúskeho zamestnávateľa hľadáme šikovných skladníkov s platným, slovenským VZV preukazom na dlhodobú prácu do mesta Sattledt. Mali by mať lepšie základy nemeckého jazyka a vedieť samostatne pracovať.
Práca na rakúsku pracovnú zmluvu,
13. a 14. plat zo zákona v Rakúsku,
Zamestnanie na plný úväzok (38,5 hodín týždenne)
Pracovná doba: Po-Pi
04:00 - 12:00 alebo 14:00 - 22:00
Nástup : 1.7.2019, dohodou
Mzda: 10,05 brutto € / hodina,
50% príplatok za nadčasy, 100% príplatok za prácu cez sviatky,
Diéty: 26,40,-€ / netto / za odpracovaný deň,
Náplň práce:
Rezanie rôznych káblov, Objednávky
Záverečná kontrola vychystaného tovaru, práce v sklade
Dodržiavanie organizačnej štruktúry a čistoty
Požiadavky:
Znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
Preukaz na vysokozdvižný vozík je absolútne nevyhnutný
Samostatnosť
Spoľahlivosť a presnosť
Odborná prax v sklade
Znalosť EDP
Výhodou je znalosť elektroinštalačného materiálu
Ubytovanie: zabezpečuje,hradí zamestnávateľ
Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku, kópia dokladu o ukončenom vzdelaní.

Pracovníci do skladu s VZV preukazom / Wels- Sattledt sm.č.4642 Pre rakúskeho zamestnávateľa hľadáme šikovných skladníkov s platným, slovenským VZV preukazom na dlhodobú prácu do...

Napísať
10,05 €