Ostatné pracovné ponuky na Slovensku - 129 ďalších ponúk

Masér/Masérka

Zvolen
3,60 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Zobraziť všetko

Do salónu v BB a v ZV sa hľadá masér/masérka

V prípade záujmu pošlite svoj životopis.

Pracovná náplň: -masírovanie klientov, starostlivosť o chod prevádzky

Ponúkame
: -možnosť dohodnúť sa na približnom pracovnom čase -bezplatné zaškolenie a preplácanie kurzov alebo získanie zliav na kurzy v SanRajs academy

Podmienky:
-znalosť klasickej masáže (vhodné pre absolventa akreditovaného kurzu alebo SZŠ v odbore masér)
-prax a znalosť iných masáží výhodou -znalosť cudzieho jazyka výhodou

Vyžadujeme:
FLEXIBILITU
KOMUNIKATÍVNOSŤ
SAMOSTATNOSŤ
ZODPOVEDNOSŤ

Odmena: od 3,60 hod. brutto + provízia z masáže (viac na osobnom pohovore)

Do salónu v BB a v ZV sa hľadá masér/masérka V prípade záujmu pošlite svoj životopis. Pracovná náplň: -masírovanie klientov, starostlivosť o chod prevádzky Ponúkame : -možnosť do...

Predajca Simona Rajnohová Nehodnotený Člen od novembra 2016
SR
Všetky inzeráty (1)
3,60 €
Zvolen