Ostatné pracovné ponuky na Slovensku - 131 ďalších ponúk

Hľadáme už len 2 ľudí na pozíciu wellness coach

Trenčín
700 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Zobraziť všetko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Wellness coach - poradca zdravého životného štýlu
- poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v oblasti vnútornej výživy
- detoxikácia, výživa a regenerácia organizmu, zlepšovanie životného štýlu a zdravia, zdravé chudnutie, športová výživa a pohybové aktivity
- zostavenie výživových programov a úprava stravy klientom

Prácu je možné po zaškolení a dohode vykonávať aj z domu formou online poradenstva

Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí v ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie. Otvorenie, alebo vlastnenie Živnostenského listu NIE je podmienkou k podpisu zmluvy a začiatku spolupráce.

Iné výhody:
Kompletné zaškolenie - rekvalifikácia na danú pozíciu.

Informácie pre uchádzača:

Svoj životopis zašlite na mail, následne budete kontaktovaný mailom, alebo telefonicky. Uveďte aj telefónne číslo a e-mail!

Po vybraní uchádzača je nutné aby absolvoval: Rekvalifikačný kurz na danú pozíciu ( poradca zdravého životného štýlu - wellness coach - certifikát+licencia.) v hodnote 150 € (uchádzač hradí iba administratívny poplatok 56 euro / jednorázovo !)

Kurz sa skladá z viacerých častí a to: 1/ Základy výživy 2/ Zostavovanie jedálničkov 3/ Práca s klientom 4/ Civilizačné ochorenia 5/ Doplnky výživy 6/ Práca s meracími prístrojmi 7/ Online coaching ......

Prácu je možné po dohode a zaškolení vykonávať aj z domu formou online coachingu.

Plat je NADŠTANDARTNÝ a je závislý od výkonu (hlavná pracovná činnosť ,brigáda,privirobenie).

Všeobecne požadované znalosti na uchádzača:
- záujem o výživu, zdravie, šport, zdravé stravovanie
- ochota vzdelávať sa
- práca na sebe
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť a seriózne jednanie
- zodpovednosť a samostatnosť

Poprosím, aby nás kontaktovali iba seriózni záujemci o danú pozíciu, ktorí sú ochotní absolvovať pracovný pohovor.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste Wellness coach - poradca zdravého životného štýlu - poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v oblasti vnútornej výživy -...

Predajca Luc57 Nehodnotený Člen od mája 2013
L
Napísať
Všetky inzeráty (2)
700 €
Trenčín