Ostatné zahraničné pracovné ponuky - 58 ďalších ponúk

Praca v Skotsku pre studentov

Ostatné krajiny
1 500 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Druh pracovneho pomeru: Je to praca na plny uvazok.
Informacie o zamestnavatelovi: sme pracovna agentura pre studentov, ktori skoncili svoje vzdelanie na strednych skolach a strednych odbornych ucilistiach a posobimei na uzemi UK. Mame 25 rocne skusenosti v oblasti hoteliersta, cestovneho ruchu a pohostinnych sluzieb. Mame vysoko kvalifikovanych odbornikov, ktori Vam pomozu s trenovanim a vypracovanim vsetkych dolezitych dokumentov./Zdarma/
Konkretny popis pracovnej ponukyv odbre KUCHAR/-Casnik/
Pracovny cas: 40 hodin
Podmienky pre uchadzaca: Uchadzac musi mat skolu v danom odbore/odbor kuchar- casnik prax nie je nutna nakolko budete brani ako kuchar/casnik -ucen
.cestovne:vaznym zaujemcom pomozeme uhradit prvu cestu do Skotska
ubytovanie: vo vacsine pripadov je zdarma, niektore hotely pozaduju prispevok na elektriku a internet co nie je viac ako £35 libier na tyzden ale az po vyplateni prvej vyplaty. Nepotrebujete na ubytovanie ziadne peniaze dopredu.
strava:pocas smeny je zdarma
dni volna:budu riadne vymedzene v zmluve
dovolenka: podla zakona UK
Mzda: podla zakona UK
Tringelty:: z nasej skusenosti vieme,ze su tringelty vyplacane raz za mesiac a neovplyvnuju vasu vyplatu su to extra peniaze
Kde budete zamestnani: Posobime hlavne na Highland and Islands. Su to najkrajsie miesta v Skotsku. Stretnete tu ludi z celeho sveta, ktori sem cestuju spoznat skotsku kulturu,whisky,hudbu a skotske tance. Velka vacsina sem cestuje kvoli roznym sportovym aktivitam ako je bicyklovanie,rybolov, golf, sportove polovnictvo a mnohe ine.
Mate dobru sancu vylepsit si svoje jazykove znalosti a svoju financnu zakladnu.
Budeme sa snazit, aby ste ziskali pracu, ktora Vas bude bavit aby ste ziskali svoje prve pracovne skusenosti .
Budeme voci Vam vzdy loajalny a profesionalny.

Druh pracovneho pomeru: Je to praca na plny uvazok. Informacie o zamestnavatelovi: sme pracovna agentura pre studentov, ktori skoncili svoje vzdelanie na strednych skolach a stre...

Predajca Andrea Skalicka Nehodnotený Člen od augusta 2018
AS
Napísať
Všetky inzeráty (1)
1 500 €