Práca v Čechách - 81 ďalších ponúk

Operátor výroby-Otrokovice - Doprava 12.6. ZDARMA

Česká republika
1 000 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Spoločnosť so sídlom v Otrokoviciach hľadá do svojho týmu pracovníkov na pozíciu -
operátor na obsluhu strojov na výrobu a zpracovanie výrobkov z gumy.

Náplň práce:

• obsluha strojov a príprava polotovarov
• obsluha konfekčných strojov na kompletácií surových plášťov
• obsluha lisov, dokončenie pneumatiky
• 4-zmenná prevádzka

Predpoklady zamestnanca:

• dobrý zdravotný stav
• manuálna zručnosť
• fyzickú zdatnosť

Čo ponúkame:

• nástupný plat od 110,- Kč /hod. netto
• pracovná doba 7.5 hod. denne
• týždenné poskytovanie záloh
• možnosť závodného stravovania
• zabezpečená doprava
• Dotované ubytovanie
• Moderné, čisté a bezpečné pracovné prostredie
• Príplatky za prácu nadčas, za prácu cez víkend či cez sviatky
• Možnosť kariérného rastu (napr. stať sa teamleadrom, majstrom)
• Širokú škálu zamestnaneckých výhod

V prípade záujmu o našu pracovnú ponuku nám zanechajte na Vás kontakt dole cez
kontaktný formulár alebo na uvedenom čísle.
Tešíme sa na Vás!

Spoločnosť so sídlom v Otrokoviciach hľadá do svojho týmu pracovníkov na pozíciu - operátor na obsluhu strojov na výrobu a zpracovanie výrobkov z gumy. Náplň práce: • obsluha str...

Predajca Vendor agency Nehodnotený Člen od júna 2019
VA
Napísať
Všetky inzeráty (2)
1 000 €