Doprava a logistika - 79 ďalších ponúk

Vodič pre Slovenskú poštu, priorita v BA

Bratislava III - Rača
1 065 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

STÁLE AKTUÁLNY INZERÁT!!! Pošli CV a pridaj sa k našim vodičom!
Informácie o pracovnom mieste:

Miesto práce: Bojnická 14, Bratislava
Mesačný zárobok až 1065 EUR, pri základnej mzde 800 EUR + prémie 65 EUR + 200 EUR príplatky

Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok (TPP)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vedenie a bežná údržba prideleného motorového vozidla s celkovou hmotnosťou nad 7,5 tony, vedenie dopravných dokumentov, kontrola vykládky vozidla a podobne.

Iné výhody:

úhrada nákladov na získanie kvalifikačnej karty vodiča pre zamestnancov – vodičov
úhrada nákladov na získanie tachografovej karty vodiča pre zamestnancov – vodičov
úhrada nákladov na získanie preukázania psychickej spôsobilosti zamestnancov – vodičov
poskytovanie ubytovania (75€/mesiac, hotel Prim, Zlaté piesky)
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok na dopravu do zamestnania (od 30km vzdialeného trvalého bydliska podľa OP)
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatie, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme príspevok pri I. nástupe do školy
mzdové zvýhodnenie za prácu v noci, v sobotu a nedeľu
mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas
vyplácanie cestovných náhrad v zmysle Zákona č. 283/2002 o cestovných náhradách

Pozície vodiča obsadzujeme aj v mestách Žilina a Košice. Iba v týchto mestách.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vodičský preukaz: C + platné psychotesty, KKV, tachokarta
V prípade seriózneho záujmu nám zavolajte alebo napíšte sms, prípadne nás kontaktujte na mail uvedený nižšie.
Ďakujeme.
Nábor Slovenskej pošty

STÁLE AKTUÁLNY INZERÁT!!! Pošli CV a pridaj sa k našim vodičom! Informácie o pracovnom mieste: Miesto práce: Bojnická 14, Bratislava Mesačný zárobok až 1065 EUR, pri základnej mzde 800 EUR + prémie 65 EUR + 200 EUR príplatky Termín nástupu: dohodou Druh pracovného pomeru: plný úväzok (TPP) Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Vedenie a bežná údržba prideleného motorového vozidla s celkovou hmotnosťou nad 7,5 tony, vedenie dopravných dokumentov, kontrola vykládky vozidla a podobne. Iné výhody:...

Predajca Nábor Slovenskej pošty Nehodnotený Člen od júna 2019
NS
Napísať
1 065 €