Práca v Nemecku - 335 ďalších ponúk

Práca pre inštalatérov/vodárov v Mníchove na TPP

Ostatné krajiny
2 700 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáme šikovných inštalatérov na dlhodobú prácu na trvalý pracovný pomer do Nemecka.
Nástup: 15.7.2019
Miesto výkonu práce: Nemecko, okolie Mníchova

Náplň práce:
Inštalácia sanity, kúrenia, vodovodných potrubí, vzduchotechniky, inštalácia potrubí a potrubných sietí
Znalosti v oblasti vykurovania a inštalatérskych prác
Samostatná práca podľa špecifikácií plánu

Požiadavky:
Ukončené odborné vzdelanie
Prax v odbore min 2-3 roky
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2
Auto a vodičský preukaz

Čo ponúkame:
Nástupný plat :13€ brutto/hodina + 50€ Auslöse netto/ deň
Ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom
Možnosť pracovať nadčasy (25%)
Pracovnú zmluvu s nemeckým zamestnávateľom na TPP
Stabilnú a dlhodobú prácu
Platbu daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
Možnosť pracovať na turnusy

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu Vaše životopisy v nemeckom jazyku posielajte na emailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Hľadáme šikovných inštalatérov na dlhodobú prácu na trvalý pracovný pomer do Nemecka. Nástup: 15.7.2019 Miesto výkonu práce: Nemecko, okolie Mníchova Náplň práce: Inštalácia sani...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od júla 2016
PW
Napísať
2 700 €