Práca v Nemecku - 293 ďalších ponúk

Práca pre inštalatérov/vodárov v Južnom Nemcku

Ostatné krajiny
3 100 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame pracovnú príležitosť pre kúrenárom, vodoinštalatérom a plynárom na dlhodobú prácu do Nemecka na TPP.
Nástup možný od: po celý rok s nástupom každý pondelok
Náplň práce:
- Inštalácia sanity, kúrenia, vodovodných potrubí, vzduchotechniky, inštalácia potrubí a potrubných sietí
- Znalosti v oblasti vykurovania a inštalatérskych prác
- Zváranie plastov a lisovanie potrubí
- Samostatná práca podľa špecifikácií plánu

Požiadavky:
- Ukončené vzdelanie v danom odbore
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
- Prax v odbore požadovaná min. 2 roky
- Vlastné auto a vodičský preukaz
Ponúkame:
- Nástupný plat: 12,50€/h + diéta 45-50€ na každý odpracovaný deň
- Ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom
- Týždenné zálohy do 200€
- Možnosť pracovať nadčasy
- Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
- Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
- Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
- Ročne 1-2krát hradená pracovná odev
- Možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend voľna
- Slovenská kontaktná osoba

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy s Vašou pracovnou
históriou v nemeckom jazyku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Ponúkame pracovnú príležitosť pre kúrenárom, vodoinštalatérom a plynárom na dlhodobú prácu do Nemecka na TPP. Nástup možný od: po celý rok s nástupom každý pondelok Náplň práce: - Inštalácia sanity, kúrenia, vodovodných potrubí, vzduchotechniky, inštalácia potrubí a potrubných sietí - Znalosti v oblasti vykurovania a inštalatérskych prác - Zváranie plastov a lisovanie potrubí - Samostatná práca podľa špecifikácií plánu Požiadavky: - Ukončené vzdelanie v danom odbore - Znalosť nemeckého jazyka na...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od júla 2016
PW
Napísať
3 100 €