Práca v Nemecku - 483 ďalších ponúk

ELEKTRIKÁRI Práca v MANNHEIM 2.ľudia

Ostatné krajiny
3 500 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Druh pracovného pomeru
Živnosť
Zobraziť všetko

Nástup je od 3.6.2019 alebo 10.6.2019 !!!

Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničných partnerov v oblasti elektrických inštalácii. Máme rôzne stavby, prevažne v Nemecku pre súkromných investorov, ale aj nemecké štátne zákazky. Práca aj v zimných mesiacoch. Jedná sa hlavne o silnoprúdové inštalácie.

Jedná sa o kompletné silnoprúdové elektroinštalácie na BYTOVÝCH JEDNOTKÁCH.
Dlhodobá spolupráca
Práca pre SZČO.

Jedná sa o turnusovú prácu 3-4 týždne 10 dni doma.
Alebo podľa dohody.

Splatnosť Faktúr a hodinová sadzba dohoda.

Dlhodobá spolupráca pri obojstrannej spokojnosti celý rok 2019 - 2020 a viac.

Jedna sa o silnoprúdové inštalácie v rámci Nemecka na dlhodobých projektoch s nadväznosťou.

Jeden zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže.
- inštalácia zariadení, rozvodov a rozvodných skríň,
- hĺbenie rýh pre káble v stenách, sekanie a príprava trás a líšt,
- montáž prípojok, elektrotechnických zariadení na stavbách domov a budov
- klasické elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch
- priemyselné elektroinštalácie
- zapájanie rozvádzačov

Zamestnanecké výhody, benefity
- Dobré finančné ohodnotenie dohodou.
- seriózna spolupráca
- právna legimita
- peniaze vždy načas
- ubytovanie hradené ak si ubytovanie chcete hradiť sami vyššia hod. sadzba

Informácie o výberovom konaní
Hľadáme serióznych ľudí čo majú chuť pracovať a chcu spoluprácu so serióznou firmou.

Naša spoločnosť garantuje:
1- serióznu spoluprácu (To čo povieme splníme na 100%)
2- právnu legimitu (postaráme sa o všetky potrebné právne úkony u nás a v zahraničí a nežiadame od vás žiadne peniaze)
3- peniaze vždy načas (Vždy podľa dohodnutých podmienok bez omeškania)
4- Ubytovanie ( Vybavíme a hradíme my, pokiaľ si ubytovanie chcete hradiť sami zvýši sa hodinová sadzba)
5- Žiadne poplatky (Nebudeme od vás požadovať žiadne peniaze)
6- Celoročnú prácu (rôzne projekty s nadväznosťou aj v zimnom období)

Nástup je od 3.6.2019 alebo 10.6.2019 !!! Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme n...

Predajca Ľubomír Motyľ Nehodnotený Člen od apríla 2016
ĽM
Napísať
Všetky inzeráty (6)
3 500 €