Práca vo Švajčiarsku - 45 ďalších ponúk

Elektrikári na údržbu do Nemecka

Ostatné krajiny
24 € 22 €

Ponúkame prácu pre elektrikárov na údržbu so znalosťou nemeckého jazyka do Nemecka

Miesto výkonu práce: Hann Munden

Nástup ihneď

Náplň práce:
- oprava strojov a zariadení
- Práca sa bude vykonávať hlavne na zváracích robotoch
- 3-zmenná prevádzka - plus možnosť nadčasov

Platové podmienky:
- Na živnosť 20€/hod.
- Na HPP 18€/hod. netto

Ubytovanie hradené a zabezpečené
Mesačný príspevok na auto
Možnosť zálohy
Možnosť nadčasov

Požiadavky:
- prax min. 2 roky
- vyhláška min. 21
- zručnosť
- samostatnosť
- osobný automobil na prepravu do/z práce
- nemecký jazyk výhodou

Ponúkame prácu pre elektrikárov na údržbu so znalosťou nemeckého jazyka do Nemecka Miesto výkonu práce: Hann Munden Nástup ihneď Náplň práce: - oprava strojov a zariadení - Práca sa bude vykonávať hlavne na zváracích robotoch - 3-zmenná prevádzka - plus možnosť nadčasov Platové podmienky: - Na živnosť 20€/hod. - Na HPP 18€/hod. netto Ubytovanie hradené a zabezpečené Mesačný príspevok na auto Možnosť zálohy Možnosť nadčasov Požiadavky: - prax min. 2 roky - vyhláška min. 21 - zručnosť - samostatno...

Predajca praca4u (2) Člen od októbra 2015
P
Napísať
22 € 24 €