Výroba a priemysel - 173 ďalších ponúk

Hľadáme vodičov VZV

Bratislava
1 190 €

Náplň práce:
- manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch
- nakládka a vykládka paliet

Miesto výkonu práce: Bratislava

Priemerná mesačná mzda: 890 € v čistom!základná mzda: 885 €/brutto - 1190 €/brutto

Výhody:
- ubytovanie ZDARMA
- osobné hodnotenie 10%dochádzkový bonus (mesačný) 50 €
- 1,1956 €/h nočný príplatok
- príplatky za soboty 1,4945 €/h a nedele 2,989 €/h
- stravné lístky 3,60€
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Osobnostné predpoklady a požiadavky:
- skúsenosti s obsluhou VZV
- platné papiere na VZV

Náplň práce: - manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch - nakládka a vykládka paliet Miesto výkonu práce: Bratislava Priemerná mesačná mzda: 890 € v čistom!základná mzda: 885 €/b...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od mája 2019
Napísať
Všetky inzeráty (11)
1 190 €
Bratislava