Ostatné pracovné ponuky na Slovensku - 113 ďalších ponúk

UMELECKÉ DUŠIČKY PRÁCA PRE VÁS AKO STVORENÁ

Košice I - Staré Mesto
1 200 € 940 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné

Ponúkame Vám možnosť kompletne sa seba realizovať a rozvíjať Váš talent formou Vašej tvorby. Nie je to forma klasickej práce, pretože sa jedná o voľnú umeleckú činnosť. Čo znamená, že tvorba autora vedie k vytváraniu kapitálu a to predajom jeho vlastných diel. Nádherné na tom je, že môže skutočne prejaviť svoje nadanie a rozvíjať plnohodnotne svoj talent. A popri tom sa finančne zabezpečiť.

Treba reagovať na tento inzerát jednoduchou odpoveďou, že máte záujem a rovno nám zašlite 3 Vaše diela a stručný životopis s fotografiou autora.

Odpovedáme do 24 h. Nezabudnite si kontrolovať prijate správy s našou odpoveďou.

Budeme radi ak si pozriete celé uvedené video.

Nemáte skúsenosti v profesionálnej tvorbe ? Nevadí dáme Vám príležitosť prihlásiť sa k nám na súkromné hodiny maľovania kde sa všetko potrebné naučíte.
Mimoriadnou výhodou súkromných hodín je, že Vás bude učiť umelec Didier Le Mar ktorý pôsobí na umeleckom trhu viac ako 20 rokov.

INZERÁT JE URČENÝ PRE ĽUDÍ KTORÝ SA VENUJÚ MAĽOVANIU MINIMÁLNE 8 MESIACOV.
NÁPLŇ PRÁCE: Tvorba umeleckých predmetov s možnosťou predaja.
MZDA - 940, EUR
Inzerát je aktuálny do zmazania.
Inzerát nie je duplicitný !

Odosielateľ : Udeľujem týmto súhlas so spracovaním mojich osobných údajov podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. GDPR

Ponúkame Vám možnosť kompletne sa seba realizovať a rozvíjať Váš talent formou Vašej tvorby. Nie je to forma klasickej práce, pretože sa jedná o voľnú umeleckú činnosť. Čo znamen...

Firma BEAUTIFUL ART s.r.o. Nehodnotený Člen od mája 2019
xxx xxx
940 € 1 200 €