Ostatné zahraničné pracovné ponuky - 20 ďalších ponúk

Čašníčka v Tirolsku

Ostatné krajiny
1 600 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Názov: Čašníčka v Tirolsku
Pracovná pozícia: Gastronómia
Miesto výkonu: Rakúsko okolie Kufstein

Náplň práce:
Čašníčka/Zahlkellnerin - obsluhovanie hotelových a nehotelových hostí v čase obedov a večerí, po zaučení práca s pokladňou, úprava stolov reštaurácie

Hlavný pracovný pomer, práca na rakúsku zmluvu, odvody hradené
Práca v 3*hotely vo frekventovanej turistickej oblasti
Pracovná doba je 5 alebo 6 dní/týždeň a 9 hod denne
Práca vhodná pre ženu
Termín nástupu: Ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: Dlhodobá pracovná zmluva
Ubytovanie/strava: zabezpečené zdarma
Mzda: 1.600,00€ Netto

Požiadavky/skúsenosti:
Nemecký jazyk na mierne komunikatívnej úrovni
Prax a skúsenosti veľkou výhodou

Názov: Čašníčka v Tirolsku Pracovná pozícia: Gastronómia Miesto výkonu: Rakúsko okolie Kufstein Náplň práce: Čašníčka/Zahlkellnerin - obsluhovanie hotelových a nehotelových hostí v čase obedov a večerí, po zaučení práca s pokladňou, úprava stolov reštaurácie Hlavný pracovný pomer, práca na rakúsku zmluvu, odvody hradené Práca v 3*hotely vo frekventovanej turistickej oblasti Pracovná doba je 5 alebo 6 dní/týždeň a 9 hod denne Práca vhodná pre ženu Termín nástupu: Ihneď Dĺžka pracovného pomeru: Dl...

Predajca Swk.Service, s.r.o Nehodnotený Člen od februára 2015
SS
Napísať
1 600 €