Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Nová pozícia v Nemecku

Práca v Nemecku 892 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 9,19 €
Sledovať
Dátum: 23. 4. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Saarland – NOVÉ opatrovanie pacientky/nástup najneskôr do 07.04.2019/turnus 1 mesiac/ nástup najneskôr do 07.05.2019/potrebná mierne pokročilá nemčina
Do obce Saarland, ktoré sa nachádza cca 2 hodiny juho-západne od Frankfurtu, pri francúzskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 80 – ročnej pani (175 cm, 75 kg), ktorá býva sama v byte. V domácnosti nie sú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu. Internet tam momentálne nie je, ale v prípade potreby je možné ho zaviesť. Syn býva približne 12 km od pacientky.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.
Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, často krát opakuje to isté, je inkontinentná a zle počuje. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka je mobilná a pohybuje sa samostatne.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: najneskôr do 07.05.2019
Pacientka potrebuje pomoc pri hygiene, prezliekaní, taktiež ocení spoločnosť , zábavu alebo prechádzky. Pacientka je láskavej a priateľskej povahy, spí od cca 9 do 9. Do náplne práce opatrovateľky spadá aj udržiavanie poriadku, nakupovanie, pranie a varenie. Počas víkendu môže opatrovateľka nakupovať spolu so synom.
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1350 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Ak bude opatrovateľka na pozícií počas Veľkej noci dostáva plus Veľkonočný bonus vo výške 123 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Predajca:
Vip Complet
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 153 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29742089-nova-pozicia-v-nemecku/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.