Bazar.sk

Práca v sklade pre mužov HOLANDSKO

Práca v Holandsk... 65 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 1 500 €
Pôvodne:1 800 €
Sledovať
Dátum: 22. 5. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Ihneď, Jazykové schopnosti: Anglický jazyk, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Ostatné krajiny
- Miesto práce / Lokalita: Holandsko - Hertogenbosch a okolie
- Vhodná len pre mužov !!!!
- Termín nástupu: ASAP
- Druh pracovného pomeru: Holandská pracovná zmluva
- Ponúkaný plat: minimálne 1 500€ brutto mesiac - pri odpracovaní 160 hod/mes.( 9,32 € hod. / brutto )

NÁPLŇ práce:
3 druhy typov práce pre 1 klienta:

1. nakladanie a vykladanie námorných kontajnerov. Fyzická práca, max. priemerná nosnosť na box je 15 kg

2. ťažká fyzická práca, triedenie pivničných prepraviek, kde je potrebné stohovať plné a prázdne prepravky. Cieľom pre skúsených pracovníkov je 280 prepraviek denne

3. Práca sa skladá z krížového dokovania, konkrétne BBXD, Break-Bulk Cross Dockingu, kde sú palety vykladané na prijímacej strane a umiestnené do prijímacích frontov, kde sú označené pre príslušné miesta určenia. To si vyžaduje fyzických silných kandidátov

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

- Pracovné prostredie je v sklade v izbovej teplote
- Pracovná doba: 2-3 smeny
- Firemné oblečenie a pracovné topánky sú bezplatné
- Práca min.40 hod/týž. ( garantovaných 160 hodín mesačne)
- Nadčasy sa platia navyše
- Práca v nedeľu a štátne sviatky sa vypláca 200%
- Dovolenka je možná po konzultácii s koordinátorom
- Mzda je vyplácaná MESAČNE - ( po 1 odpracovanom týždni je možná ZÁLOHA )
- Zmluva je na dobu určitú - 6 mesiacov, potom sa predlžuje
- 20 dní platenej dovolenky na základe zmluvy na plný úväzok
- Príchod je vždy cez víkend - buď v sobotu alebo v nedeľu

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:

- Jazykové schopnosti:
práca je vhodná pre kandidátov so slabším anglickým jazykom minimálne lepšou A1, výhodou je poľský jazyk
- Dôležité je chuť pracovať
- Fyzicky náročná práca
- Flexibilný a spoľahlivý

UBYTOVANIE:

- LEN 200 € mesačne (sťahované z výplaty)
- Zabezpečuje holandský zamestnávateľ - domy - kompletne vybavené (kuchyňa , Práčka, izba, kúpeľňa , salóniky, parkovisko) - Ubytovanie sa pohybuje od 2 do 3 osôb na izbu, na začiatku môže byť miestnosť pre 4 osoby. Izby so 4 lôžkami môžu mať poschodové postele, ale je to naozaj prvý týždeň.Vo všetkých domoch je spoločná obývacia izba.

Odporúčame si vziať so sebou - posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše, príbory, taniere, poháre, hrnce, uteráky
- internet (zahrnutý v cene prenájmu)

ZDRAVOTNÉ POISTENIE:
- 83,61 € mesačne odpočítavané z vášho mesačného platu (sťahované z výplaty)

DOPRAVA:

Doprava do práce z ubytovni - je zabezpečená holandským zamestnávateľom - je bezplatná (alebo vlastné auto)

Doprava zo SR do Holandska - dopravíme Vás našou spoločnosťou TIME EXPRESS s.r.o – podľa platného cenníka

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, stačí zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v anglickom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu, ktorú Vám po reakcii pošleme
Predajca:
TIME EXPRESS s.r.o.
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 8 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29699737-praca-v-sklade-pre-muzov-holandsko/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.