Práca v Anglicku - 11 ďalších ponúk

Mäsiar a Pomocný pracovník v mäsokombináte - UK

Ostatné krajiny
2 000 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame Vám nové pracovne pozície v mäsokombináte v Anglicku.
Práca je vhodná aj pre uchádzačov bez praxe a znalosti anglického jazyka.

Pracovne pozície:
- Mäsiar - spracovateľ bravčového mäsa
- Pomocný pracovník v mäsokombináte

Lokalita: Malton - Veľká Británia

Plat: od £8.40 až £12.72 na hodinu - Platové ohodnotenie závislé od zručnosti uchádzača o prácu
- Garantovaných 160 hodín mesačne
- preplácané nadčasy
- prémie za zmenu
- preplácané výkonnostné bonusy

Termín nástupu: Ihneď

Požiadavky na zamestnanca:
- nie je potrebná prax v odbore
- nie je potrebná znalosť Anglického jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- porcovanie, vykostovanie a úprava mäsa, a ich následna kontrola
- balenie a označovanie produktov pripravených na prepravu
- práca s technologickými zariadeniami na prevádzke

Benefity:
- Garantované hodiny a možné nadčasy
- zaučenie na pracovisku
- kantína 24 hodín, parkovanie
- anglický pracovný kontrakt na TPP
- týždenný plat každý piatok na Váš učet v Anglickej banke
- pomáhame pri hľadaní ubytovania a vybavení cestovných dokladov

Ak máte záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach.

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu.

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku.

Ponúkame Vám nové pracovne pozície v mäsokombináte v Anglicku. Práca je vhodná aj pre uchádzačov bez praxe a znalosti anglického jazyka. Pracovne pozície: - Mäsiar - spracovateľ bravčového mäsa - Pomocný pracovník v mäsokombináte Lokalita: Malton - Veľká Británia Plat: od £8.40 až £12.72 na hodinu - Platové ohodnotenie závislé od zručnosti uchádzača o prácu - Garantovaných 160 hodín mesačne - preplácané nadčasy - prémie za zmenu - preplácané výkonnostné bonusy Termín nástupu: Ihneď Požiadavky na...

Firma VM Recruitment s.r.o. Nehodnotený Člen od novembra 2018
Napísať
2 000 €