Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Nová ponuka opatrovania s Veľkonočným bonusom

Práca v Nemecku 892 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 9,19 €
Sledovať
Dátum: 2. 4. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Geretsried – Nová ponuka /nástup 12.4.2019/ mesačný turnus/ potrebná mierne až pokročilá nemčina a vodičský preukaz/ Veľkonočný bonus
Do nemeckého mesta Geretsried, s počtom obyvateľov viac ako 23 220, nachádzajúcom sa približne hodinu južne od Mníchova, hľadáme opatrovateľku, k manželskému páru: 88 – ročný pán (175 cm a 75 kg) a 86 – ročná pani (165 cm a 60 kg) ktorí bývajú v rodinnom dome bez domácich zvierat. Pán bude počas celého turnusu v Nemocnici, starostlivosť si vyžaduje teda len pani. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu.
Stupeň ošetrenia : pán nie je zaradený do žiadneho stupňa a pani je do 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient je duševne v poriadku, len slabšie počuje. Pacientka má stareckú demenciu, ťažkosti so zrakom a pohybom. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne, pri návšteve toalety.
Pohyblivosť: pán sa pohybuje samostatne, bez pomôcok. Pacientka má s pohybom ťažkosti a využíva rolátor a invalidný vozík.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť najmä o pacientku, čo predstavuje pomoc pri prezliekaní, hygiene, jedle, vstávaní, pohybe. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, pranie). Pán chodí ešte nakupovať aj sám, taktiež ešte varí, je potrebné mu pomáhať. Obaja manželia ocenia spoločné trávenie času, rozhovory, prípadne prechádzky.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: 12.04.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1410 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus Veľkonočný bonus vo výške 90 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Predajca:
Vip Complet
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 153 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29561475-nova-ponuka-opatrovania-s-velkonocnym-bonusom/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.