Bazar.sk

Montážny pracovník

Automobilový pri... 54 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 800 €
Sledovať
Dátum: 25. 3. 2019, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celý okres, Dátum nástupu: Ihneď, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Revúca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800+ individuálna prémia (185 €) = 985 € + nočný príplatok
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa, montáž, lisovňa, logistika
• čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
• dbať na dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov
Zamestnanecké výhody, benefity
- nástupný plat 800€ Brutto
- zabezpečená teplá strava vo firemnej jedálni
- možnosť záloh
- príplatok za nočné zmeny
- individuálna prémia
+ príplatky za prácu počas sviatkov
- pomoc pri vybavovačkách na úradoch práce, prípadne s exekútormi
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodný výrobca automobilov vyprodukuje v súčasnosti len v Trnave denne viac ako 1350 vozidiel. Spoločnosť sa nachádza len 45 km od hlavného mesta, čo zamestnancom poskytuje širokú škálu aktivít v ich voľnom čase. Spoločnosť sa môže pochváliť viacerými unikátnymi technológiami a riešeniami.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
manuálna zručnosť
Predajca:
Denisa
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 9 inzerátov
Lokalita:
Revúca
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29554894-montazny-pracovnik/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.