Bazar.sk

Hľadáme operátorov - doprava a ubytovanie !

Automobilový pri... 54 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 735 €
Sledovať
Dátum: 25. 3. 2019, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celý kraj, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Voderady
ruh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda 735€ + 20% variabilná zložka (147 €) = 882 + príplatky za víkendy, nadčasy a sviatky
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky:
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
- montáž dielov, obsluha montážnej linky
Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilná práca na trvalý pracovný úväzok
- 110,25€ mesačný výkonnostný bonus
- 36,75€ dochádzkový bonus za mesiac
- možnosť čerpania záloh
- zabezpečená teplá strava
- tréningové centrum
- príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky
- Ubytovanie Zdarma
Doprava ZDARMA zabezpečená zo smeru:
A:Iža,Komárno,Hadovce,Kameničná,Štagnóca,Kolá rovo,Neded,Vlčany,Šaľa,Galanta,Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice
B:Hlohovec,Šulekovo,Trakovice,Bučany,Trnava,Z eleneč
C:Jelka,Senec, Pezinok,Blatné, Cífer, Hrnčiarovce n./Parnou
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť , pre ktorú je pozícia obsadzovaná je jedna z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov. V roku 2017 spoločnosť oslávila svoje 100. výročie na trhu práce.
Automobilka, ktorá stabilne dosahuje najlepšie výsledky !
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
- manuálna zručnosť
- prax nie je nutná - zaškolenie v tréningovom centre
Predajca:
Denisa
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 9 inzerátov
Lokalita:
Voderady
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29554841-hladame-operatorov-doprava-a-ubytovanie/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.