Bazar.sk

Operator výroby- lahka praca!

Automobilový pri... 55 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 670 €
Sledovať
Dátum: 25. 3. 2019, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celý okres, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské s maturitou, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Piešťany
Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
670 € + mes. bonus 131, nočný príplatok nad rámec zákona 1,25 €/hod., príplatok za sobotu 1,25 €/hod.
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vizuálna kontrola
- vykladanie a nakladanie dopravníkov
- skrutkovanie, balenie, montáž, klipovanie
- lakovanie, odmasťovanie, stieranie či leštenie výrobkov
Zamestnanecké výhody, benefity
- 13. a 14. plat
- Obedy len za 1 Euro, v prípade nočných - stravné lístky
- Možný kariérny rast
- Platové triedy, možný rýchly postup, na začiatku od 860 € až po 960 €
- Odmeny (výkonnostné, dochádzkové, polročné a ďalšie)
- Týždenné zálohy
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná patrí medzi svetových lídrov v oblasti Automotive. V súčasnosti dodáva pre viac ako 70 celosvetových výrobcov áut a tvorí ju viac ako 22-tisíc zamestnancov v 83 lokalitách.

Mesto Hlohovec ponúka svojim obyvateľom a návštevníkom široké spektrum pre nakupovanie a prechádzky do prírody, milovníci histórie sa môžu poprechádzať po kúzelnej zámockej záhrade. Z mesta je možné vybrať sa tiež na výlety do blízkeho okolia, kde možno nájsť množstvo historických pamiatok.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- prax vo výrobe
Predajca:
Denisa
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 9 inzerátov
Lokalita:
Piešťany
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29554815-operator-vyroby-lahka-praca/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.