Bazar.sk

OPATROVANIE ANGLICKO READING 30.5.

Práca v Anglicku 33 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 1 800 €
Pôvodne:2 200 €
Sledovať
Dátum: 25. 4. 2019, Typ: Ponuka, Jazykové schopnosti: Anglický jazyk, Druh pracovného pomeru: Živnosť, Lokalita: Ostatné krajiny
Krajina: Anglicko
Mesto: Reading (1 hod od Londýna)
Nástup: 30.5.2019
Turnus: 1 mesiac
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Ubytovanie a strava: zadarmo
Jednorázový bonus 150 EUR pri prvom vycestovaní.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 40 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s pacientami s demenciou, opatrovaním, trpezlivá, empatická
Opatrovaná osoba: žena, 97 rokov, demencia, chodí pomocou chodítka. Potrebuje pomôcť s osobnou gygienou a obliekaním. V noci nie je potrebné vstávať. Klientka nie je inkontinentná. Je potrebné pripomínať klientke aby brala lieky.
Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, pripomínanie brať lieky, denne aktivity, pomoc v domácnosti: upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.
Bývanie: 3 izbový dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno, Wi-Fi
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Voľno: 2 hodiny / denne
Zvieratá: nie
Predajca:
bestjobagency
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 24 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29553415-opatrovanie-anglicko-reading-30-5/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.