Práca v Rakúsku - 172 ďalších ponúk

Pomocný kuchár - Rakúsko, Švajčiarsko

Ostatné krajiny
1 900 €
Informácie o práci
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Zobraziť všetko

Pracovná pozícia: Gastronómia
Miesto výkonu: Salzburg, Tirol, Graubunden, Wallis,

Náplň práce:
Pomocný kuchár -pomoc s prípravou jedál teplej a studenej kuchyne, príprava raňajkového bufetu na nasledujúci deň a pomocné práce v kuchyni

Hlavný pracovný pomer
Práca na rakúsku a švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
Pracuje sa 5 - 6 dní v týždni cca 43,5 hodín týždenne
Možnosť kariérneho postupu v hoteli na pozíciu čašníčky alebo recepčnej
Termín nástupu: 15.12.2019
Dĺžka pracovného pomeru: Zimná sezóna s možnosťou predĺženia

Požiadavky/skúsenosti:
Nemecký jazyk na začiatku aspoň na základnej úrovni
Prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v odbore veľkou výhodou
Pracovitosť, motivácia a odolnosť voči stresu

Mzda: 1.800,00 - 2.500,00€ Netto v závislosti od miesta výkonu práce
Ubytovanie a strava: zabezpečené zdarma

Pracovná pozícia: Gastronómia Miesto výkonu: Salzburg, Tirol, Graubunden, Wallis, Náplň práce: Pomocný kuchár -pomoc s prípravou jedál teplej a studenej kuchyne, príprava raňajkového bufetu na nasledujúci deň a pomocné práce v kuchyni Hlavný pracovný pomer Práca na rakúsku a švajčiarsku zmluvu, odvody hradené Pracuje sa 5 - 6 dní v týždni cca 43,5 hodín týždenne Možnosť kariérneho postupu v hoteli na pozíciu čašníčky alebo recepčnej Termín nástupu: 15.12.2019 Dĺžka pracovného pomeru: Zimná sezón...

Predajca Swk.Service, s.r.o Nehodnotený Člen od februára 2015
SS
Napísať
1 900 €