Bazar.sk

Skladník/čka VZV do Malého Šariša

Výroba a priemys... 239 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 700 €
Sledovať
Dátum: 14. 3. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Malý Šariš
Hľadáme šikovných skladníkov na VZV s chuťou pracovať

Náplň práce:

- obsluha VZV (potrebný je platný preukaz VZV),
- príprava materiálu, príprava vývozov,
- nakládka a vykládka kamiónov

Ponúkané výhody:

Hrubá mesačná mzda - rozdelená na fixnú časť 650 € po 3 mesiacoch 700 €
+ variabilnú časť 8% (dochádzka + kvalita)
+ príplatky podľa Zákonníka práce
stravné lístky v hodnote 4€
možnosťou predĺženia zmluvy po 6 mesiacoch

Prax nutná aspoň 1 rok
Predajca:
Dana Chovancová
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 5 inzerátov
Lokalita:
Malý Šariš
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29431661-skladnik-cka-vzv-do-maleho-sarisa/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.