Práca v Rakúsku - 280 ďalších ponúk

Hľadáme 4 chyžné do Víedne ihned

Ostatné krajiny
1 300 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Zobraziť všetko

Pracovná pozícia: Hotelierstvo / Zimmermädchen
Miesto výkonu: Rakúsko Viden
Náplň práce:

chyžná - upratovanie hotelových priestorov a hotelových izieb, výmena posteľnej bielizne, umývanie kúpelní a iné
upratovacie práce podľa potreby.

hlavný pracovný pomer
práca na rakúsku zmluvu, odvody hradené
pracuje sa 6 dní v týždni
práca v 4* hoteli
pozícia vhodná len pre jednotlivca - ženu
Termín nástupu: Ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: neobmezdene
Požiadavky/skúsenosti: prax v danom odbore jednu a viac sezón
nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
prax z nemecky hovoriacej krajiny veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky alebo anglicky - mierne pokročilo
Odporúčaný vek: do 45 rokov
Mzda: od 1300 € netto/mesiac v závislosti od praxe a odporúčaní
10.dňa v mesiaci výplatný termín
Ubytovanie/strava: neposkytujemo

Zamestnanecké výhody a benefity:
- práca v mladom kolektíve
- využívanie zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca:
- pozitívny prístup k práci
- precíznosť, zmysel pre detail
- samostatnosť, spoľahlivosť

V pripade zaujmu posielajte zivotopis ( Lebenslauf ) s foto mailom .

Pracovná pozícia: Hotelierstvo / Zimmermädchen Miesto výkonu: Rakúsko Viden Náplň práce: chyžná - upratovanie hotelových priestorov a hotelových izieb, výmena posteľnej bielizne,...

1 300 €