Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

PÍSANIE PODKLADOV K ZÁVEREČNÝM PRÁCAM Home office

Práca na doma 156 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 1 200 €
Sledovať
Dátum: 25. 4. 2019, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celá SR, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, Jazykové schopnosti: Nie sú potrebné, Lokalita: Trenčín
Ponúkame zaujímavú a dobre platenú prácu na doma. Potrebujete len počítač, prístup do knižnice a skúsenosti s koncipovaním odborného textu. Hľadáme totižto spracovateľov podkladov k záverečným prácam!

Pozícia je určená pre každého, kto dosiahol vysokoškolské vzdelanie II. stupňa. Práca sa dá vykonávať aj popri MD, aj popri inej práci, prípadne full time a to na základe rámcovej zmluvy o dielo. Jej náplňou je predovšetkým písanie podkladov k záverečným prácam pre časovo zaneprázdnených alebo zdravotne indisponovaných študentov, samozrejme s náležitou formálnou úpravou a prípadne aj s realizáciou výskumu.

Platové podmienky: priemerný spracovateľ u nás zarobí 600-1200 EUR mesačne, tí lepší 1300-1700 EUR mesačne. Výšku odmeny určuje typ zákazky, množstvo prevzatých zákaziek je na každom spracovateľovi, koľko stihnete, toľko zarobíte.

Ak ste presvedčení, že je táto práca práve pre Vás, pošlite nám, prosím, žiadosť o prijatie do nášho tímu. K žiadosti nezabudnite priložiť svoje CV, ukážku Vašej vlastnej tvorby (a súhlas so spracovaním osobných údajov, ak nevypĺňate formulár).

Pri výbere uchádzača sa budeme rozhodovať na základe viacerých kritérií. Okrem vysokoškolského vzdelania a skúseností s písaním odborného textu je pre nás dôležitá aj spoľahlivosť, kvalita písomného prejavu, precíznosť, profesionálny prístup, proklientské myslenie, zmysel pre kvalitu a detail, orientácia na cieľ, správny time management a dôležitá je aj istá dávka sebareflexie, schopnosť vyrovnať sa s kritikou.

Viac na rigorozky SK
Predajca:
Lokalita:
Halalovka 20, 91108, Trenčín
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29397823-pisanie-podkladov-k-zaverecnym-pracam-home-office/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.