Bazar.sk

Elektrikári do Švajčiarska

Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 32 €
Sledovať
Dátum: 8. 3. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské s maturitou, Jazykové schopnosti: Nemecký jazyk, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Ostatné krajiny
Informácie o ponuke:

Miesto práce: Švajčiarsko (Bern a okolie, Zurich, Basel, Biel, Luzern..)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Nástup: V priebehu celého roka
Ponúkaný plat (brutto): 30 – 34 CHF/hod.

Požiadavky na zamestnanca:
- Minimálne požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou v danom obore
- Požadovaná prax: min. 2 roky v danom obore
- Vodičský preukaz: B Jazykové znalosti:
- Nemecký jazyk: na komunikativnej urovni / mierne pokročilý (je podmienkou na samostatnej dorozumievacej úrovni pre každého uchádzača !)
- Presnosť a schopnosť pracovať v tíme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- čítanie technickej dokumentácie
- navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia
- vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh, ťahanie káblov
- odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
- diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
- elektroinštalácie v novostavbách….

Doplňujúce informácie:
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zručnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- osobný automobil (vyhodou)

Dokumenty:
-životopis v nemeckom jazyku
- doklad o ukončenom vzdelaní v nem. jazyku a v danom obore
- Certifikát / Diplom
- kópia pasu / OP

Kontaktná osoba:
Klaudia Preloznik

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorý zaslali všetky požadované dokumenty a vyhovujú požiadavkám ! Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím požadované dokumenty a my Vás budeme hneď po spracovaní Vaších údajov kontaktovať!
U nás neplatíte žiadne popladky za sprostredkovanie!
Predajca:
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
Číslo neuvedené
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29393121-elektrikari-do-svajciarska/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.