Bazar.sk

Online poradca/tréner zdravého životného štýlu

Brigády 427 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 700 €
Sledovať
Dátum: 6. 3. 2019, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celá SR, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské s maturitou, Jazykové schopnosti: Nie sú potrebné, Lokalita: Trenčín
Ponúkam prácu z domu
Práca z domu - stačí smartfon, ideálne notebook
Práca na socialnych sieťach, starostlivosť o klientov

Náplň:
Práca s potencionalnymi klientmi, učenie ľudí zdravšiemu životnému štýlu
Pomoc dosahovať klientovi želané výsledky s postavou
Práca s jedalničkom, treningom, pitnym režimom, doplnkami výživy (zaučím)

Výhody:
Bezplatné zaškolenie po pohovore (povinne)
Prepracovaný systém vzdelávania predovšetkým ONLINE
Atraktívny príjem pre študenta aj HPP (info telefonicky)

flexibilný čas - tvoja voľba pracovného času (min. 2-4h denne)
práca z domu - voľnosť a pohoda
po čase pri vhodnom prístupe možný zárobok pomocou pasívneho prijmu

Vhodné pre človeka, čo chce dlhodobo pracovať na svojom prijme z domu, špekulantov, ludí s nedostatkom trpezlivosti nehladame!

Ak som vás zaujal, neváhajte ma kontaktovať emailom, kde si dohodneme telefonat.

Podmienky:
duševná vyspelosť
trpezlivosť pri práci s klientom
komunikatívnosť a úprimnosť voči tímu
ochota chodiť na školenia (raz mesačne)
chuť sa vzdelávať, pracovať na sebe
Predajca:
jozef.peterson
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 2 inzeráty
Lokalita:
Trenčín
Telefón:
Číslo neuvedené
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29374184-online-poradca-trener-zdraveho-zivotneho-stylu/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.