Bazar.sk

Chyžná, Pomocná sila Rakúsko, Švajčiarsko

Práca v Rakúsku 379 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 1 300 €
Sledovať
Dátum: 25. 4. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Pracovná pozícia: Hotelierstvo / Zimmermädchen
Miesto výkonu: Rakúsko, Švajčiarsko
Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzačku na pozíciu:

chyžná/pomocná sila - upratovanie hotelových priestorov a hotelových izieb, výmena posteľnej bielizne, dopĺňanie mini barov, umývanie kúpelní a iné upratovacie práce podľa potreby.

hlavný pracovný pomer
práca na rakúsku alebo švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
pracuje sa 6 alebo 5 dní v týždni
pozícia vhodná len pre jednotlivca - ženu
Termín nástupu: letná sezóna ( apríl, máj, jún)
Dĺžka pracovného pomeru: ca do konca októbra 2019
Požiadavky/skúsenosti: prax v danom odbore jednu a viac sezón
nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
prax z nemecky hovoriacej krajiny veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: do 45 rokov
Mzda: od 1300 € netto/mesiac v závislosti od praxe a odporúčaní pre Rakúsko
od 1800 - 2100 CHF netto/mesiac v závislosti od praxe a odporúčaní pre Švajčiarsko

Ubytovanie/strava: zabezpečené, zdarma pre Rakúsko
zabezpečené strhávané z hrubej mzdy pre Švajčiarsko
Predajca:
Lokalita:
Hviezdoslavova 26 26, 09101, Stropkov
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29364971-chyzna-pomocna-sila-rakusko-svajciarsko/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.