Bazar.sk

Čašník/čka Rakúsko, Švajčiarsko

Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 3 900 €
Sledovať
Dátum: 25. 4. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Pracovná pozícia: Gastronómia / Kellner
Miesto výkonu: Švajčiarsko, Rakúsko
Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzača na pozíciu:

Čašník/čka - objednávanie, roznos a obsluha jedál a nápojov pre hotelových a ne-hotelových hostí podľa potreby práca s kassou

hlavný pracovný pomer
práca na švajčiarsku alebo rakúsku zmluvu, odvody hradné
pracuje sa 5 alebo 6 dní v týždni
pozícia vhodná len pre jednotlivca muža alebo ženu
Termín nástupu: letná sezóna (apríl, máj, jún)
Dĺžka pracovného pomeru: ca do konca októbra 2019
Požiadavky/skúsenosti: prax v danom odbore jednu a viac sezón
nemecký jazyk na pokročilej úrovni
prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v odbore veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: do 40 rokov
Mzda: od 3900 CHF brutto/mesiac v závislosti od skúsenosti a odporúčaní pre Švajčiarsko
od 1600 € netto/mesiac v závislosti od skúseností a odporúčaní pre Rakúsko
Ubytovanie/strava: Zabezpečené strhávané z hrubej mzdy
Predajca:
Lokalita:
Hviezdoslavova 26 26, 09101, Stropkov
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29364950-casnik-cka-rakusko-svajciarsko/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.