Bazar.sk

Pomocný kuchár, Kuchár Rakúsko, Švajčiarsko

Práca v Rakúsku 379 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 2 000 €
Sledovať
Dátum: 25. 4. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Pracovná pozícia: Gastronómia / Koch
Miesto výkonu: Rakúsko, Švajčiarsko
Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzača na pozíciu:

Kuchár - príprava jedál teplej a studenej kuchyne pre hotelových a ne-hotelových hostí
Pomocný kuchár - pomoc pri príprave jedál teplej a studenej kuchyne pre hotelových a ne-hotelových hostí pod dozorom hlavného kuchára

hlavný pracovný pomer
práca na rakúsku alebo švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
pracuje sa 6 alebo 5 dní v týždni
pozícia vhodná len pre jednotlivca muža alebo ženu
Termín nástupu: letná sezóna (apríl, máj, jún)
Dĺžka pracovného pomeru: letná sezóna + dlhodobo
Požiadavky/skúsenosti: viacročná prax v danom odbore
nemecký jazyk na mierne pokročilej až pokročilej úrovni
prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v odbore veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: Kuchár od 1800 do 2200 € netto/mesiac v závislosti od praxe a odporúčaní pre Rakúsko
Pomocný kuchár od 1500 € netto/mesiac v závislosti od praxe a odporúčaní pre Rakúsko
Kuchár od 4200 CHF brutto/mesiac v závislosti od praxe a odporúčaní pre Švajčiarsko
Pomocný kuchár od 3800 CHF brutto/mesiac v závislosti od praxe a odporúčaní pre Švajčiarsko
Ubytovanie/strava: zabezpečené, zdarma pre Rakúsko
zabezpečené strhávané z hrubej mzdy pre Švajčiarsko
Predajca:
Lokalita:
Hviezdoslavova 26 26, 09101, Stropkov
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29364914-pomocny-kuchar-kuchar-rakusko-svajciarsko/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.