Bazar.sk

Montér a výrobný pracovník HOLANDSKO

Práca v Holandsk... 65 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 2 500 €
Sledovať
Dátum: 23. 5. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Dohodou, Jazykové schopnosti: Anglický jazyk, Lokalita: Ostatné krajiny
Miesto práce:Holandsko
Termín nástupu: Nástup možný podľa dohody
Druh pracovného pomeru: TPP - Holandská pracovná zmluva
Ponukaný plat: od 2000 - 2500 € brutto / mes.

Pre nášho holandského partnera hľadáme skúsených montérov:

Montér okenných rámov
Montér závesných stien
Montér oceľových fasád
Výrobný pracovník plastových okenných rámov
Výrobný pracovník hliníkových okenných rámov

NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž okenných rámov;
- montáž zasklievacích tyčí;
- upevnenie lemov a tesniaceho uzáveru;
- iné malé pracovné úlohy.
- montáž kotvísk;
- nastavenie steny na akciu;
- zasklenie rámov;
- montážne pásy;
- montáž kaziet;
- montáž panelov;
- skrutkovanie panelov;
- oceľové palubové panely;
- oceľové strešné panely;

- Vaše úlohy spočívajú v montáži a výrobe okien, dverí, posuvných systémov a záclonových stien
- Ako špecialista na výrobu hliníkových a plastových rámov budete mať v rámci celého výrobného procesu rôzne úlohy

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

- Holandská pracovná zmluva

- MZDA:

- mzda je vyplácaná týždenne
- začínajúca netto 375 € za týždeň, mesačne 1600 € - 1900 € (náklady na bývanie a zdravotného poistenia sú už odpočítané)
- Mzda je uvedená v kolektívnej zmluve
- Mzda je vyplácaná na účet, a aj na slovenský
- Záloha - je možná - po dohode so zamestnávateľom

Pracovný čas:

- Najmenej 40 hodín týždenne sa môže v náročných obdobiach zvýšiť až na 60 hodín týždenne
nadčasy sú možné
- po mesačnej skúšobnej dobe je pracovný pomer na neurčito
- Možnosť dlhodobej práce
- Možné turnusy – po dohode so zamestnávateľom

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:

- Flexibilný, mať motivovaný postoj
- Vlastné vlastné náradie – výhodou
- Vlastné pracovné oblečenie, prilba a pracovná obuv
- Schopný pracovať nezávisle, ale aj ako súčasť tímu
- Vodičský preukaz – výhodou
- Preukázateľné skúsenosti v oblasti, výrobne práce vo fasádnej technike
- Certifikát VCA je výhodou
- Ste ochotný sa vzdelávať,učiť sa a pracovať v mladom kolektíve

JAZYK:
- Je potrebná aspoň minimálna znalosť anglického jazyka ( na úrovni min. B1)

VZDELANIE :
- Nevyžaduje sa
- Strojárske - výhodou
- Technické - výhodou

UBYTOVANIE:

- Zabezpečuje holandský zamestnávateľ– hotelové izby, rekreačné byty, domy - kompletne vybavené
- Ubytovaný sú max. 2-3 osoby v izbe
- Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše sú k dispozícii ( môžte si vziať aj vlastné )
- internet WIFI je zabezpečený

ZDRAVOTNÉ POISTENIE:
- štandartne sťahujú z výplaty podľa holandského zákona (75 EUR brutto za týždeň, 35 EUR netto za týždeň)

DOPRAVA
- vlastné auto NIE je podmienkou , ale výhodou
z pracoviska je preplácané cestovné
Predajca:
TIME EXPRESS s.r.o.
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 8 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29347218-monter-a-vyrobny-pracovnik-holandsko/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.