HOLANDSKO opatrovanie chlapca Aspergerov syndrom

Ostatné krajiny
2 100 €
Informácie o práci
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Živnosť
Zobraziť všetko

Krajina: Holandsko
Mesto: Haag
Nástup: 9.9.2020 (flexibilne)
Turnus: 2 mesiace
PLAT: 2100 Eur/mesiac
Bonus na cestu 200 Eur po odpracovaní 2-mesačného turnusu
Ubytovanie a strava: Zadarmo
Práca na živnosť
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 30 – 45, anglický jazyk, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním detí a autizmom, vodičský preukaz je výhodou, milá, priateľská, čistotná, dobré organizačné schopnosti.
Opatrovaná osoba:
Chlapec 11 rokov, má diagnostikovaný Aspergerov syndróm (forma autizmu). Kvôli svojej diagnóze potrebuje aby mal organizovaný deň a aj denné aktivity. Chlapec je veľmi inteligentný, hovorí anglicky, chodí do školy (8-16). Je potrebné mu ráno nachystať raňajky, skontrolovať či má všetko do školy a odprevadiť ho. Poobede treba dohliadnuť aby si urobil úlohy, a potom sa venuje rôznym aktivitám. Cez víkend chodí na tenis. Opatrovateľka varí večeru pre celú rodinu. Po večeri sa vykonáva osobná hygiena a chlapec má čas sám pre seba. Má 13 ročnú sestru, o ktorú sa netreba starať. Rodičia občas mávajú pracovné stretnutia aj večer, je potrebné dohliadnuť na deti. Opatrovateľka musí byť trpezlivá a musí mať skúsenosti v tejto oblasti. Je výhodou ak je aktívna šoférka. Rodina býva vo veľkom peknom dome. Upratovať chodí upratovacia služba. Nákupy robí rodina.
Náplň práce: Pomoc s obliekaním, osobnou hygienou, organizácia dňa, denné aktivity, jednoduché domáce práce, varenie, prípadne šoférovanie.
Bývanie: dom
Samostatná izba: priestranná izba
Internet: Áno
Zvieratá: nie
Voľno: pon-pia 8-16 a víkendy flexibilne

Krajina: Holandsko Mesto: Haag Nástup: 9.9.2020 (flexibilne) Turnus: 2 mesiace PLAT: 2100 Eur/mesiac Bonus na cestu 200 Eur po odpracovaní 2-mesačného turnusu Ubytovanie a strava: Zadarmo Práca na živnosť Požiadavky na opatrovateľku: Žena, od 30 – 45, anglický jazyk, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním detí a autizmom, vodičský preukaz je výhodou, milá, priateľská, čistotná, dobré organizačné schopnosti. Opatrovaná osoba: Chlapec 11 rokov, má diagnostikovaný Aspergerov syndróm (forma autizmu)....

Predajca bestjobagency Nehodnotený Člen od decembra 2016
B
2 100 €