Práca v Anglicku - 11 ďalších ponúk

OPATROVANIE ANGLICKO CULFORD 9.1.2020

Ostatné krajiny
1 850 € 1 800 €
Informácie o práci
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Zobraziť všetko

Krajina: Anglicko
Mesto: Culford (50km od Cambridge)
Nástup: 9.1.2020
Turnus: 1 mesiac
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Ubytovanie a strava: zadarmo
Práca na živnosť.
Jednorázový bonus 150 EUR pri prvom vycestovaní.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 25 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz netreba.
Opatrovaná osoba: žena, 95 rokov, Alzheimer, máva výpadky krátkodobej pamäti a občasné výkyvy nálad. Môže byť verbálne agresívna. V noci sa občas budí. Je mobilná, dokáže chodiť samostatne po dome s pomocou chodítka. Dobre vidí, má zhoršený sluch. Je inkontinentná, nosí vložky. Klientka rada pozerá TV alebo chodí na prechádzky. V blízkosti bývajú jej synovci a často ju navštevujú. Býva v dome so záhradou.
Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.
Bývanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno, Wi-Fi
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Voľno: 2 hodiny / denne
Zvieratá: nie

Krajina: Anglicko Mesto: Culford (50km od Cambridge) Nástup: 9.1.2020 Krajina: Anglicko Turnus: 1 mesiac PLAT: 1800 Eur/mesiac Ubytovanie a strava: zadarmo Práca na živnosť. Jednorázový bonus 150 EUR pri prvom vycestovaní. Požiadavky na opatrovateľku: Žena, od 25 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz netreba. Opatrovaná osoba: žena, 95 rokov, Alzheimer, máva výpadky krátkodobej pamäti a občasné výkyvy nálad. Môže byť verbálne agres...

Predajca bestjobagency Nehodnotený Člen od decembra 2016
B
1 800 € 1 850 €