Bazar.sk

Hľadáme Logistického operátora - Vodič VZV

Výroba a priemys... 181 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 700 €
Sledovať
Dátum: 25. 2. 2019, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celý okres, Vhodné pre: Bez praxe, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Jazykové schopnosti: Nie sú potrebné, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Prešov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme schopného, zodpovedného a pracovitého zamestnanca. ktorý má preukaz VZV! Ak máte chuť pracovať, staňte sa členom silného tímu. Práca na 3 zmeny (7,5 hod denne)
Vašou náplňou práce bude navážanie materiálu na zaskladňovanie do určených zón, zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu a hotových výrobkov na finálne alokácie , balenie náhradných dielov a kusových zásielok podľa definície zákazníka, práca so skenerom, označovanie materiálu určeného na vývoz, a systémový presun, zvoz a separácia odpadov a pod.
Zamestnanecké výhody, benefity
- Ak papiere na VZV nemáte, nevadí -zaškolíme Vás a papiere na VZV Vám urobíme!
- hrubá mzda 700€ + BONUS od 50€ do 150€
- stravné lístky za každý odpracovaný deň v hodnote 3,60€ - zamestnanec dopláca len 1 €
Príplatky: 30% nočná, 25% Nadčas, 25% Sobota, 75% Nedeľa, 100% Sviatok
Informácie o výberovom konaní
Uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria budeme telefonicky kontaktovať.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobne predpoklady a zručnosti
Platný preukaz VZV
Skúsenosti s vedením VZV
Skúsenosti s regálovým zakladačom = VÝHODA
Predajca:
Mgr. Daniela Matejová
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Lokalita:
Prešov
Telefón:
… Zobraziť