Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Jestetten Opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach

Práca v Nemecku 658 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 9,19 €
Sledovať
Dátum: 24. 5. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Jestetten – Opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach/ s nástupom od 28.05.2019/VODIČSKÝ PREUKAZ podmienkou/minimálne mierne pokročilá znalosť nemčiny
Do mestečka Jestetten, pri švajčiarských hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 81 - ročnej pani (165 cm, 50 kg). Pani býva v rodinnom dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Má manžela, ktorý síce nebýva v dome, ale chodí sa tam cez deň najesť. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s internetom.
Potreba ošetrovateľskej služby: návštevy ošetrovateľskej služby nie sú potrebné.
Zdravotný stav: pacientka má osteoporózu, cukrovku, ťažkosti so štítnou žľazou a obličkami (podstúpila dialýzu). Slabo počuje a preto má načúvací strojček. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka má amputovanú nohu a má protézu, pri pohybe využíva invalidný vozík. Je potrebné jej pomáhať pri presune z vozíka a späť. Pri transfere vie byť nápomocná.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, teda pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, presune na vozík, na toaletu. Jej úlohou je taktiež starostlivosť o domácnosť, upratovanie, pranie, žehlenie, varenie a nakupovanie. Obchod sa nachádza neďaleko domu a v domácnosti je k dispozícií aj auto. Pacientka je priateľskej a vďačnej povahy, rada sleduje filmy, prečíta si knihu alebo zahrá karty. Vítané sú taktiež prechádzky po okolí.
Dĺžka turnusu : minimálne 6 týždňov, nástup: 28.052019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 1970 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Predajca:
VIP-Complet
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 169 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29273798-jestetten-opatrovanie-pri-svajciarskych-hraniciach/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.