Práca v Rakúsku - 255 ďalších ponúk

Práca pre zámočníkov v Nemecku na TPP

Ostatné krajiny
2 900 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame pracovnú príležitosť pre zámočníkov na dlhodobú prácu do Nemecka s nástupom od 09.09.2019.
Miesto výkonu práce: 83435 Bad Reichenhall /4 hodiny cesty od Bratislavy/

Náplň práce:
Klasická práca s oceľou a prístrojmi
Samostatné sústruženie a kontrola vyrobených dielov
Montáž a demontáž
Výroba brán, zábradlí, prístreškov, plotov ...

Požiadavky:
Ukončené odborné vzdelanie
Prax v odbore požadovaná
Nemecký jazyk na úrovni A2/B1
Auto a vodičský preukaz typu B

Ponúkame:
Nástupný plat :13€ brutto/hodina + 50€ Auslöse/ deň
Ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom zamestnávateľom
Možnosť pracovať nadčasy (25%)
Pracovnú zmluvu s nemeckým zamestnávateľom na TPP
Stabilnú a dlhodobú prácu
Platbu daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
Možnosť pracovať na turnusy

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu Vaše životopisy v nemeckom jazyku posielajte na našu emailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Ponúkame pracovnú príležitosť pre zámočníkov na dlhodobú prácu do Nemecka s nástupom od 09.09.2019. Miesto výkonu práce: 83435 Bad Reichenhall /4 hodiny cesty od Bratislavy/ Nápl...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od júla 2016
PW
Napísať
2 900 €