Bazar.sk

Práca pre zámočníkov a zváračov v Rakúsku

Práca v Rakúsku 320 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 2 400 €
Sledovať
Dátum: 24. 5. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Dohodou, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Jazykové schopnosti: Nemecký jazyk, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Ostatné krajiny
Ponúkame pracovnú príležitosť pre skúsených zámočníkov a zváračov na území celého Rakúska na TPP, s výbornými platobnými podmienkami aj s možnosťou okamžitého nástupu.
Náplň práce:
Zámočnícke práce:
• Klasická práca s oceľou a prístrojmi
• Samostatné sústruženie a kontrola vyrobených dielov
• Montáž a demontáž
• Výroba brán, zábradlí, prístreškov, plotov ...
Zváracie práce:
• Zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou.
• Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov.
• Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
• Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov.
• Kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok.
• Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave.
Požiadavky:
• Ukončené odborné vzdelanie
• Prax – min. 2 roky
• Nemecký jazyk na úrovni A2/B1
• Spoľahlivosť
• Vlastné auto a vodičský preukaz

Čo Vám ponúkame:
• TPP s rakúskym zamestnávateľom
• Výborné platobné podmienky: 11,79€ -13,22€ brutto/ hodina + 26.40 € Auslöse/deň
• Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie
• Stabilná dlhodobá práca na rakúsku zmluvu
• Slovenská kontaktná osoba

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite životopis v nemeckom jazyku mailom na emailovú adresu alebo kontaktujte nás na telefónicky.
Predajca:
Prestige Work
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 7 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29247997-praca-pre-zamocnikov-a-zvaracov-v-rakusku/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.