Práca v Rakúsku - 255 ďalších ponúk

Klampiar na rakúsku pracovnú zmluvu

Ostatné krajiny
2 400 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Hľadáme skúsených klampiarov na prácu do Rakúska na trvalý pracovný pomer.
Miesto výkonu práce: Leoben a Taxenbach
Nástup: od 25.2.2019 nepretržite

Náplň práce:
• Klampiarske práce
Požiadavky:
• Ukončené odborné vzdelanie
• Prax v odbore požadovaná
• Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
• Auto a vodičský preukaz typu B
Ponúkame:
• Nástupný plat: 12,64€ - 14,07€brutto/h + 26,40€ netto Auslöse/deň
• Rakúska pracovná zmluva, dlhodobá práca
• Práca na trvalý pracovný pomer
• Zabezpečené a čiastočne hradené ubytovanie
• Nástup: ihneď
• Slovenská kontaktná osoba

Ak Vás naša ponuka oslovila Vaše životopisy posielajte na e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Klampiar na rakúsku pracovnú zmluvu Hľadáme skúsených klampiarov na prácu do Rakúska na trvalý pracovný pomer. Miesto výkonu práce: Leoben a Taxenbach Nástup: od 25.2.2019 nepret...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od júla 2016
PW
Napísať
2 400 €