Automobilový priemysel - 54 ďalších ponúk

Pracuj ako operátor kvality

Dolný Kubín
750 € 6,50 €

Náplň práce:
- kontrola, nakladanie a vykladanie plastových výrobkov na stojan pred a po lakovaní
- práca pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov áut (konzoly, lišty, popolníky...)

Miesto výkonu práce: Dolný Kubín

Ponúkaný plat:
- Mzda živnostníci: 6,30 €/h - 6,50 €/h
- Mzda DOVP, DOBPŠ: 4,20 €/h - 5,50 €/h

Výhody:
- dochádzkový bonus - 30 €
- práca s možnosťou výberu na DOVP, DOBPŠ alebo živnosť
- práca vhodná pre mužov aj ženy

Osobnostné predpoklady a požiadavky:
- skúsenosti s obdobnou prácou výhodou nie podmienkou
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Náplň práce: - kontrola, nakladanie a vykladanie plastových výrobkov na stojan pred a po lakovaní - práca pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou plastových komponentov do inter...

Firma MAXIN’S Quality Services,s.r.o. Nehodnotený Člen od mája 2019
Napísať
Všetky inzeráty (11)
6,50 € 750 €
Dolný Kubín