Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Ľahké pracovné miesto - pomoc v domácnosti

Práca v Nemecku 1 129 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 9,19 €
Sledovať
Dátum: 17. 2. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Eddersheim – výborná ponuka pre opatrovateľky!!! ĽAHKÉ PRACOVNÉ MIESTO PRI FRANKFURTE/ nástup 01.03.2018/potrebná aspoň mierne pokročilá nemčina a VODIČSKÝ PREUKAZ

Do Eddersheimu – časti mesta Hattersheim, ležiaceho v tesnej blízkosti Frankfurtu nad Mohanom, ponúkame jednoduchú pracovnú pozíciu, ktorej podstatou je najmä starostlivosť o domácnosť 87 – ročného pána (168 cm, 80 kg). Hľadáme opatrovateľku v zrelom veku. Pán je vzhľadom na svoj vek vo veľmi dobrej kondícii, má len slabší sluch a začínajúcu stareckú demenciu. Čo sa týka pohybu, je mobilný a nepoužíva zdravotnícke pomôcky. Rovnako sám navštevuje toaletu a nevyžaduje sa pri ňom nočné vstávanie. Povahou je pokojný a veselý. Od opatrovateľky potrebuje najmä pomoc s udržiavaním poriadku a varenie. Býva v dome, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu.

Dĺžka turnusu: 31 dní ; nástup: 01.03.2019

Ponúkaná mzda: 9,19 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1384 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Predajca:
Vip Complet
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 36 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29138743-lahke-pracovne-miesto-pomoc-v-domacnosti/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.