Bazar.sk

OPATROVANIE HOLANDSKO NASTUP 27.2.2019

Práca v Holandsk... 88 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 1 900 €
Sledovať
Dátum: 11. 2. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Krajina: Holandsko
Miesto: Leiden (Haag)
Nástup: 27.2.2019
PLAT: 1900 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Ubytovanie a strava: zadarmo
Príspevok na cestu vo výške: 100 Eur.
Práca na slovenskú živnosť.
Požiadavky na opatrovateľku: Žena, od 25 – 50, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním a skúsenosti s pacientom na vozíku, vodičský preukaz je potrebný, opatrovateľka by mala byť spoločenská, empatická, mala by vedieť plávať, s pozitívnym vzťahom ku psom.
Opatrovaná osoba: muž, 38 rokov, svalová dystrofia, imobilný, pohybuje sa na vozíku. Občas máva problémy s pľúcami, preto má doma prístroj, ktorý preventívne používa ráno a pred spaním. Kvôli svojej diagnóze je klient plne závislý na svojej opatrovateľke. K dispozícii je v dome zdvihák, takže klienta netreba manuálne dvíhať. Nie je potrebné ku klientovi vstávať v noci. Je potrebné ho umývať na posteli, obliekať ho, kŕmiť. Má rád spoločenské dianie, ak je vonku pekne rád ide na prechádzku, na obed do mesta, kde ho je potrebné odviezť, má rád prechádzky po pláži. Za nepriaznivého počasia, ostáva v posteli, pozerá TV, číta knihu, alebo pláva. V dome má vlastný vyhrievaný bazén, kde chodí plávať so svojim terapeutom /alebo opatrovateľkou, vo vode necíti žiadnu bolesť. Klient má veľmi dobrú angličtinu, preto očakáva podobnú úroveň od opatrovateľky.
Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie, šoférovanie
Bývanie: dom so záhradou a vnútorným vyhrievaným bazénom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Zvieratá: nie
Voľno: denne 2 hodiny + 1 celý deň
Predajca:
bestjobagency
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 34 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29136790-opatrovanie-holandsko-nastup-27-2-2019/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.