Práca vo Švajčiarsku - 40 ďalších ponúk

Montér žalúzie, rolety, markízy Švajčiarsko

Ostatné krajiny
32 € 28,50 €

Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / Gebäude Installer
Miesto výkonu: Švajčiarsko, / iné/nerozhoduje
Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzača na pozíciu:

Montér žalúzií - Montáže roliet, žalúzií, markíz (pevných, výsuvných) a iné montážne práce

práca na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
hlavný pracovný pomer
ubytovanie zabezpečené - samostatne hradené (alebo vlastné)
Termín nástupu: každý mesiac
Dĺžka pracovného pomeru: dlhodobo/dohodou
Požiadavky/skúsenosti: prax v danom odbore jeden a viac rokov
Nemecký jazyk
samostatnosť, profesionalita
vodičský preukaz skupiny B
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: 30 - 33 frankov/hodina brutto + diéty podľa kolektívnej zmluvy
Ubytovanie/strava: samostatne hradené (zabezpečené firmou)

Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / Gebäude Installer Miesto výkonu: Švajčiarsko, / iné/nerozhoduje Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzača na pozíciu: Montér žalúzií - Montáže roliet, žalúzií, markíz (pevných, výsuvných) a iné montážne práce práca na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené hlavný pracovný pomer ubytovanie zabezpečené - samostatne hradené (alebo vlastné) Termín nástupu: každý mesiac Dĺžka pracovného pomeru: dlhodobo/dohodou Požiadavky/skúsenosti: prax v danom odbore jeden...

Napísať
28,50 € 32 €