Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Ponuka opatrovania na rakúskych hraniciach

Práca v Nemecku 1 163 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 9,19 €
Sledovať
Dátum: 12. 2. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Burghausen – ponuka na rakúskych hraniciach/ nástup 22.02.2019/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá nemčina

Do mesta Burghausen (18 600 obyvateľov), tvoriaceho hranicu s Rakúskom, hľadáme opatrovateľku k 81-ročnej pani (158 cm, 75 kg). Pacientka býva sama v rodinnom dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: pacientka bola zaradená do 2. stupňa ošetrenia.

Ošetrovateľská služba: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba (pripravuje pacientke lieky, navlieka kompresné pančuchy).

Zdravotný stav: pacientka má ľahkú stareckú demenciu, cukrovku a stareckú slabosť. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, pri návšteve toalety.

Pohyblivosť: pacientka spadla a zlomila si ruku, preto pri pohybe využíva momentálne invalidný vozík. Potrebuje pomoc pri vstávaní a pohybe. Po zlepšení bude opäť využívať rolátor.

Opatrovateľka má za úlohu starostlivosť o pacientku, čiže pomoc pri prezliekaní, osobnej hygiene, vstávaní, pohybe. V rámci domácnosti je potrebné pranie, žehlenie, varenie, upratovanie, nákupy. Pacientku je potrebné motivovať, rada pomáha pri varení, ocení aj spoločne strávený čas, zábavy, rozhovory alebo prechádzky.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní); nástup: 22.02.2019

Ponúkaná mzda: 9,19 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Predajca:
Vip Complet
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 45 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/29088296-ponuka-opatrovania-na-rakuskych-hraniciach/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.