Práca cez internet - 37 ďalších ponúk

Privýrobok nielen na doma - cela SK

Banská Bystrica
500 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Práca vhodná ako prívyrobok popri zamestnaní, aj ako brigáda.
Ponúkam možnosť práce na pozícii poradenstvo pre klientov v atraktívnom obrou life style.
Stabilná firma hladá komunikatívnych a spoľahlivých ľudí, ktorí majú chuť pracovať na sebe.

Náplň práce:
- Komunikácia s klientmi
- Telefonický servis
- Administratívne práce
- Práca v on-line sytéme

Zamestnanecké výhody :
- flexibilný pracovný čas, ktorý si sami určíte
- kariérny rast
- bezplatné školenia a vzdelavanie v obore
- možnosť pracovať z domu
- mitivačné finančné ohodnotenie

Pracovná doba 2-3hod./denne.

V prípade záujmu kontaktovať meilom nebo pro zaslaní informaci vyplnte kratky dotazik na uvedenyh stránkach.

Práca vhodná ako prívyrobok popri zamestnaní, aj ako brigáda. Ponúkam možnosť práce na pozícii poradenstvo pre klientov v atraktívnom obrou life style. Stabilná firma hladá komun...

Firma Ing. Zdenka Janošťáková Nehodnotený Člen od januára 2019
IZ
Napísať
500 €