Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

PRÁCA SNOV PRE UMELECKY NADANÉ DUŠE

Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 850 €
Sledovať
Dátum: 17. 2. 2019, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celá SR, Lokalita: Košice
Jedinečná príležitosť pre začatie kariéry výtvarného autora.

Ak si autor, ktorý sa s radosťou a láskou venuje maľovaniu, kresleniu a tvoja kreatívna duša sa chce rozvíjať , tak tento inzerát je určený práve tebe.

Ponúkame Vám možnosť kompletne sa sebarealizovať a rozvíjať Váš talent formou Vašej tvorby. Nie je to forma klasickej práce, pretože sa jedná o voľnú umeleckú činnosť. Čo znamená, že tvorba autora vedie k vytváraniu kapitálu a to predajom jeho vlastných diel. Nádherné na tom je, že Vám nikto nestojí nad dušou, všetko máte vo vlastných rukách a ste si vlastným pánom svojho času.
Byť výtvarníkom či sochárom je nádherné kreatívne povolanie plné slobody ducha, radosti a šťastia, doprevádzané množstvom pozitívnych tvorivých zážitkov.

V prípade, že nedosahujete dostatočnú výtvarnú úroveň, no máte túžbu tvoriť, je možné absolvovať workshop/institný kurz / teraz v akciových cenách od Didier Le Mar Academy of Art, kde dostanete možnosť naučiť sa a zdokonaliť v tvorení, pod vedením umelca Didier Le Mar, a tým sa Vám otvoria možnosti vlastnej tvorivej sebarealizácie.Treba reagovať na tento inzerát jednoduchou odpoveďou , že máte záujem a do textu napísať Vaše kontaktné údaje - pri odosielaní vyplniť všetky kolonky aj tel.k

Odpovedáme na e.mail do 24 h : Potom je potrebné si pripraviť 3 fotografie svojej práce, 1 fotografiu seba ako autora/ky a stručný životopis.
Vhodné pre všetky vekové kategórie s kreatívnym myslením.

Vyberáme si ľudí k spolupráci podľa osobitných podmienok.

AK TERAZ UVAŽUJETE, ČI NAPÍSAŤ, OTÁZKA ZNIE, A PREČO NIE ?
TVORIŤ JE SLOBODA A BALZÁM PRE DUŠU.

K spolupráci uprednostňujeme harmonických a pozitívnych ľudi.
NÁPLŇ PRÁCE: Tvorba umeleckých predmetov s možnosťou predaja.
Finančné ohodnotenie - 850 Eur

Inzerát je aktuálny do zmazania.

Odosielateľ : Udeľujem týmto súhlas so spracovaním mojich osobných údajov podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Predajca:
Lokalita:
Košice
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/28992546-praca-snov-pre-umelecky-nadane-duse/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.