Bazar.sk

Zdravotny asistent / Zdravotna asistentka

Zdravotníctvo a ... 55 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 660 €
Sledovať
Dátum: 27. 1. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Dohodou, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské s maturitou, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Poprad
Ponúkam prácu Zdravotného asistenta / Zdravotnej asistentky do zubnej ambulancie v Poprade.
Náplň práce:
asistencia pri výkone stomatologických úkonov
agenda ambulancie
hygiena a sterilizácia
Informácie o výberovom konaní:
poslať životopis a motivačný list
Požiadavky na zamestnanca:
stredoškolské s maturitou v oblasti zdravotníctva
Ostatné znalosti:
pokladňa - základy
microsoft Word - základy
microsoft Windows - základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
prezentovanie
samostatnosť
precíznosť
spoľahlivosť
sebaovládanie
Platobné podmienky: 660€ + po skúšobnej dobé možné zvýšenie
Inzerujúca spoločnosť:
Zubná ambulancia v Poprade
AESCULAP, s.r.o Tatranská Lomnica
Predajca:
lenkha
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Lokalita:
Poprad
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/28990825-zdravotny-asistent-zdravotna-asistentka/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.