Práca pre elektromontérov rozvádzačov do Nemecka

Ostatné krajiny
3 200 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame pracovnú príležitosť pre elektrikárov na montovanie rozvádzačov na trvalý pracovný pomer na dlhodobú prácu do Nemecka.

Miesto výkonu práce: Južné Nemecko
Nástup: každý pondelok

Pracovná náplň:
- Montáž skriňových rozvádzačov
- Inštalácia a zapojenie skriňových rozvádzačov
- Práca podľa schémy zapojenia
- Skúška základných funkcií, a uvedenie do prevádzky

Požiadavky:
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 – pri dvojiciach stačí, ak jeden ovláda jazyk
- Ukončené vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
- Prax v odbore min 2 roky
- Vlastné auto a vodičský preukaz

Ponúkame:
- Nástupný plat : 13,00 € brutto/hodina + 50€ - 60€ Auslöse netto/deň
- Ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom
- Týždenné zálohy do výšky 200€
- Možnosť pracovať nadčasy (25%)
- Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
- Stabilná a dlhodobá práca s pravidelným nástupom
- Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
- Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
- Možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend voľna

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis v nemeckom jazyku mailom na emailovú adresu alebo kontaktujte nás telefonicky.

Ponúkame pracovnú príležitosť pre elektrikárov na montovanie rozvádzačov na trvalý pracovný pomer na dlhodobú prácu do Nemecka. Miesto výkonu práce: Južné Nemecko Nástup: každý pondelok Pracovná náplň: - Montáž skriňových rozvádzačov - Inštalácia a zapojenie skriňových rozvádzačov - Práca podľa schémy zapojenia - Skúška základných funkcií, a uvedenie do prevádzky Požiadavky: - Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 – pri dvojiciach stačí, ak jeden ovláda jazyk - Ukončené vzdelanie - elektrikár, e...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od júla 2016
PW
Napísať
3 200 €