Bazar.sk

ZVÁRAČ okr. Zlín

Práca v Čechách 117 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 1 700 €
Sledovať
Dátum: 17. 2. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Jazykové schopnosti: Nie sú potrebné, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Česká republika
Chceli by ste pracovať za úspešnú firmu, ktorá je jednotkou vo svojej oblasti?

Ponúkame spoľahlivú prácu v českej firme s dlhoročnou trádíciou. Firma sa zaoberá výrobou obytných kontajnerov, administratívnych objektov, škôl či technologických kontajnerov.

Zvárač – zámočník (náplň práce):
- ručné zváranie kovov na výrobu obytných ale aj stavebných kontajnerov

Ponúkame:
- prácu na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
- kompletné zabezpečenie ubytovania
- dopravu do a z práce
- výhodné platové podmienky + benefity
- zabezpečenie BOZP a PO
- kariérny rast
- 12 hodinové zmeny (pondelok – nedeľa)
- turnusový spôsob práce

Očakávame:
- zodpovedný a seriózny prístup
- platný zváračský preukaz typu: Z-M1 CO2
- ochota pracovať

Možný zárobok od 1700 - 2000 EUR.

Viac informácií na dole uvedenom telefónnom čísle.
Predajca:
Tryton Agency
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 6 inzerátov
Lokalita:
Česká republika
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/28862736-zvarac-okr-zlin/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.