Práca v Anglicku - 14 ďalších ponúk

Práca v Anglicku - Skladník - Aj bez Angličtiny

Ostatné krajiny
1 800 €
Informácie o práci
Vhodné pre
Bez praxe
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Ponúkame Vám nové pracovne pozície v skladoch v Anglicku. Práca je vhodná aj pre uchádzačov bez praxe a znalosti anglického jazyka. Najnižšie náklady na vycestovanie.

Pracovná pozícia: Skladník / Skladníčka

Mestá: Tamworth,Burnley, Didcot, Bristol a Basingstoke - Veľká Británia

Ponúkaná mzda: od £8.35 - £13.66 na hodinu
- preplácané nadčasy
- prémie za zmenu
- preplácané výkonnostné bonusy
- cca 40 hod./ týždenne - nadčasy sú možné každý deň

Požiadavky na zamestnanca:
- nie je potrebná prax v odbore
- nie je potrebná znalosť Anglického jazyka

Náplň práce:
- triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
- balenie, etiketovanie
- práca s ručným skenerom
- riadenie elektrického, vysokozdvižného vozíka LLOP

Výhody:
- Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený anglický zamestnávateľ
- Anglický ubytovací agenti /tiež český a slovenský/
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Vybavenie NI čísla a účtu v banke
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
- Cestuje sa v skupinách
- Mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením letenky a s dopravou v UK
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Nástup je počas celého roku 2019. Práca je vhodná pre ženy aj mužov.

Pokiaľ Vás pracovná ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás teraz na uvedených telefónnych číslach.
Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu.
Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku.

Praca v zahranici, Praca v Anglicku, Praca v Sklade

Ponúkame Vám nové pracovne pozície v skladoch v Anglicku. Práca je vhodná aj pre uchádzačov bez praxe a znalosti anglického jazyka. Najnižšie náklady na vycestovanie. Pracovná po...

Firma VM Recruitment s.r.o. Nehodnotený Člen od novembra 2018
Napísať
1 800 €