Bazar.sk

Výrobný operátor - Novootvorený závod v Hlohovci

Automobilový pri... 68 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 950 €
Sledovať
Dátum: 17. 2. 2019, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celý okres, Vhodné pre: Bez praxe, Dátum nástupu: Dohodou, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Jazykové schopnosti: Nie sú potrebné, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Hlohovec
Do novootvoreného závodu v Hlohovci hľadáme mužov, ženy a na pracovnú pozíciu operátor/ka výroby.
Zarábajte jednoduchou manuálnou prácou priemerne 950 € brutto. Navyše vám poskytneme ubytovanie ZADARMO, možnosť výberu záloh, doprava v Hlohovci a Šulekove zdarma.

Náplň práce na úseku (lisovňa, lakovňa, montáž, resp. úsek logistiky):
- vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola vyrobených dielov
- ich odmasťovanie, stieranie, lakovanie, či leštenie.
- montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, kliprovanie, skrutkovanie, vybíjanie
- balenie, skenovanie, kontrola, vedenie záznamov

PONÚKAME:
- Základná mzda v skúšobnej dobe od 670€
- Základná mzda po skúšobnej dobe od 700€
- Mesačný bonus do 131€
- Príplatok za poobednú a nočnú zmenu
- Poskytujeme pravidelné zálohy vždy v Piatok
- Doprava v Hlohovci zabezpečená zdarma
- V prípade potreby UBYTOVANIE ZDARMA!
- V prípade vlastnej dopravy príspevok na dopravu
- 13. plat
- Závodné stravovanie poprípade stravné lístky
- Možnosť kariérneho rastu, profesné tréningy

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Inzerujúca spoločnosť:
Spoločnosť MANUVIA PEOPLE je najsilnejšia a najspoľahlivejšia pracovno-personálna spoločnosť na pracovnom trhu. Našou vizitkou sú kvalitní, lojálni a spokojní zamestnanci.
Poskytujeme prácu výhradne v priemysle, výrobe a logistike. Na našom portáli nájdete všetky aktuálne inzeráty od klientov, s ktorými spolupracujeme. Garantujeme vám serióznosť pracovných ponúk.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis mailom na @adresu; alebo nás kontaktujte telefonicky na uvedenom telefónnom čísle.
Predajca:
Lokalita:
Hlohovec
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/28849750-vyrobny-operator-novootvoreny-zavod-v-hlohovci/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.